top of page

PROJEKTY I WSPÓŁPRACA

Odkryj nasze projekty i poznaj naszych klientów! Tutaj znajdziesz inspirujące historie z naszych projektów oraz informacje o współpracy z obecnymi klientami.

Poznaj naszą filozofię i sposób działania, pełen wachlarz naszych możliwości, który pomógł nam i naszym klientom osiągnąć sukces w branży podcastów.

Fundacja Ukrainka w Polsce 

Wymagający projekt dla wymagającej i ambitnej osobowości.

Yulia Boguslavska liderka i założycielka fundacji "Ukrainka w Polsce" podjęła się ambitnego zadania. Dać platformę osobom takim jak ona by pomóc im zaistnieć na polskim rynku pracy i nie tylko. 

TheFrazersSpectrum

Anglojęzyczny, komediowy podcast, prowadzony przez charyzmatycznego jegomościa z Zambii. Ciekawy i wymagający projekt.

Duża liczba ludzi w studio, chaos i pasja uczestników.

Jeden z najprzyjemniejszych projektów do pracy nad nim. 

Szczerze polecamy jeśli szukacie po prostu rozrywki.

Podcast dla CEBS

Współpraca: z Centrum Edukacji i Badań Społecznych w ramach projektu Erasmus + "EU4YOUTH2ACT - Empowering, Connecting and Engaging Youth

Across Europe to Become Actors of Social Change and Digital Innovation for Sustainable Development in the Post-Covid Era"

Młodzi i Ambitni 

Mała grupa ludzi która obdarzyła nas zaufaniem i zainwestowała w realizacje swoich projektów przy naszym udziale w mniejszym lub większym stopniu 

GORĄCO POLECAMY ! 

Dietetyk XXI wieku Podcast

Zespół dietetyków klinicznych, sportowych, psychodietetyków i szkoleniowców. Pomaga pacjentom osiągnąć ich dietetyczny cel, regularnie piszemą dla Men's Health, Women's Health i występują na największych konferencjach dietetycznych w kraju. Ich misją jest nauczenie jak jeść normalnie i osiągać więcej.

bottom of page